Unlimited SaGa

Square Enix|Najlepsze gry MMORPG|Gry na konsole » Sony Playstation 2

  • Ultimate Saga
    Ultimate Saga

Unlimited SaGa to kolejna z gier fabularnych stworzona przez japońskich programistów, przeznaczona na konsole PlayStation.

.
.

Gra podzielona jest na siedem różnych epizodów. Każdą z gier przechodzimy wcielając się w inną postać, która jest niepowtarzalna i ma własny, odrębny charakter .Są to: Kurt-poszukiwacz przygód, rycerz Judy, wynalazca Mythe, piratka Laura, wróżka Armica, czarownica Venus i Ruby. Kiedy zdecydujemy się na kierowanego nami bohatera musimy na potrzeby gry stworzyć jeszcze drużynę składającą się do ośmiu śmiałków. Ochotników znajdziemy wśród bohaterów niezależnych..
.
Bitwy z ich udziałem prowadzimy w systemie turowym, w którym do przeprowadzenia mamy pięć akcji. Zdobyte w czasie walki łupy dzielimy miedzy sobą. Pewną częścią obdarowujemy również naszych druhów, którzy dzielnie walczą z nami ramię w ramię. Łupy, które zyskaliśmy są również niezbędne w rozwoju postaci. Wraz z rosnącą ich ilością postać staje się coraz silniejsza i mocniejsza. Wygrane walki powodują, iż Twoja postać jest waleczna i gotowa do największych starć. Całość przerywana jest animacjami w formie komiksów.